Burada bir şeyler içti ve hemen arabaya binmeye gitti.
Geçen hafta uzun zamandır akşam yemeğine katılan Bucheon Orta Doğu barı Kim Young-tas, mevsimlik deniz ürünleri ve çeşitli dachi'lerin 20'den fazla düştüğü ve retro rüzgar ve Izakaya hissinin iç mekanının da sıradışı olduğu bir yerdi. Shinjungdong İstasyonu'nun 2. çıkışına çıktım ve Bucheon barı ve restoranı ile dolu bir yiyecek sokağına girdim. Akşam karanlığının başında birer […]

Geçen hafta uzun zamandır akşam yemeğine katılan Bucheon Orta Doğu barı Kim Young-tas, mevsimlik deniz ürünleri ve çeşitli dachi'lerin 20'den fazla düştüğü ve retro rüzgar ve Izakaya hissinin iç mekanının da sıradışı olduğu bir yerdi.

Shinjungdong İstasyonu'nun 2. çıkışına çıktım ve Bucheon barı ve restoranı ile dolu bir yiyecek sokağına girdim. Akşam karanlığının başında birer birer birer birer birer birer birer birer birer birer birer birer birer birer birer birer birer ışık var.

Retro ve Izakaya hissinin girişinden bu yana sıradışı olmadığını düşündüm, ancak içeri girdiğimde iç kısım daha sıradışı ve sıradışıydı.

Bu arada, retro çılgınlığı nedeniyle retro tarzında iç mekan barlarına ve restoranlara gittim, ancak Bucheon Orta Doğu barı Kim Young-tassi gibi ilk kez görünüyor.

Bu bir çiftlik mağazası, berber dükkanı, çay odası ve sinema salonu gibi gerçekçi alanlar ilginç ve eğlenceliydi, bu yüzden Bucheon atmosferinde bir restoran olsa bile, bu zamanı yaşamadım, ama sanki bir zaman yolculuğu gibi hissettim.

Ayrıca, Shinnam'ın bulunduğu menüde, 20'den fazla mevsimsel deniz ürünleri ve çeşitli iç likörler vardı ve dört menüden birini sipariş etmek kolaydı.

Seul'deki Dachie'de, Alcheonji Altang 40.000 won'a dayanıyor ve tatlı su yılan balığı veya Morumsashimi menü başına 20.000 won eklerse daha fazla ve daha lüks bir şekilde tadını çıkarabilir.

Büfe tipi bir ödül giymeyi seviyorum, bu yüzden çeşitli şekillerde tadını çıkarabileceğiniz en iyi çay menüsü.

Tachi menüsünde somon var, ancak balıkları seven bizler. Daha bol yemek yiyen ve somonlu bir sashimi içeren bir menü seçtik. 20.000 won'luk bir menü görseli değilmiş 강남셔츠룸 gibi görünüyor.

Üç tür balık çemberi de bol ve lezzetli bir şekilde dahil edilmiştir.

Yumuşak somon ağzına koyar koymaz, et erime tadına sıkıca dilimlenmiş balık, misoda yendiğinde jöle tadına benziyor.

Alcheonji Altang da bir kase çorba yer ve çorba yer ve hız ısınır ve daha da güçlenir.

Biraz suşi yemek istedim ve menüyü tekrar aradım ve sayfayı açtım.

Mothams Şehri menüsü Woori Şehri, Choi Ji-jangsu Şehri ve Kim Young-nasshi Omakase Şehri'ne sipariş edildi.

En sevdiği somon ve tatlı sos ve soğanlı somon suşisi.

Takowasabi ve ham karides suşi.

Dachi menüsü ile iyi bir menüdür.

Gözlerim mutlu ve mutluydu.

Her zamanki gibi, bir kişi bana "Hiçbir şey" demiyor.

Çeşitli Bucheon Orta Doğu pubları Kim Young-tae, bir anju olarak zevk alabilen ve tadını çıkarabilen bir dachi menüsüdür.

Yakınımızdaki her yeri ziyaret etmek ve kırmak için yeterince zamanınız var.

답글 남기기

이메일 주소를 발행하지 않을 것입니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다